CNC marós

CNC marós munkatársat keresünk

Jelentkezni lehet a 02084@hr.videoton.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal, melyben kérjük a bérigényt megjelölni.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • ösztönző, jelenléti díj
  • egészségügyi szűrések, orvos
  • sportolási-, céges üdülési lehetőség
  • étkezési hozzájárulás
  • továbbtanulás, szakmai képzések

Feladatok:

  • 3D modell és 2D műszaki rajz alapján különböző, egyedi alkatrészek  forgácsolása 3 tengelyes Heidenhain vezérlésű CNC marógépen
  • A gyártott alkatrészek mérése, ellenőrzése
  • CNC gépek felszerszámozása, programozása NX CAM szoftverrel

Elvárások:

  • min. 2 év CNC marógépen szerzett munkatapasztalat
  • CAM szoftverekben való jártasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • több műszak vállalása
  • rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • más CNC vezérlésben (pl. Siemens, Fanuc, stb.) szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez elengedhetetlen a magyar nyelv ismerete!

Pozíció
CNC marós
Helyszín
Kaposvár
Vállalat
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

CNC marós
0.34 MB
Letöltés